Jesteśmy spółką-córką hiszpańskiej firmy budowlanej Grupo Aldesa, która została utworzona w Madrycie w 1969 roku.

W Polsce rozpoczęliśmy swoją aktywność w 2007 roku w Krakowie, obecnie działamy na terenie całego kraju jako generalny wykonawca obiektów w sektorze przemysłowym, energetycznym, budownictwie kubaturowym, infrastrukturze drogowej i kolejowej oraz w obszarze Inteligentnych Systemów Zarządzania (ITS) a także sieci szerokopasmowych. Jesteśmy także zarządcą budynku biurowego klasy A Diamante Plaza w Krakowie.

Od stycznia 2017 jesteśmy także obecni na Słowacji, gdzie z sukcesami realizujemy projekty dla firmy Gestamp oraz Jaguar Land Rover.

Kluczem do sukcesu jest nasza znajomość lokalnych uwarunkowań i międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb kontrahentów, trafny dobór realizowanych projektów oraz ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań.

Tworzymy wartość dodaną na każdym projekcie i oferujemy klientom wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania, dbając jednocześnie o efektywne zarządzanie terminami i stale dążąc do poprawy procesu. Naszym atutem są również profesjonalizm i doświadczenie zatrudnionych pracowników.

Posiadamy certyfikaty ISO 14001: 2004 (System zarządzania środowiskowego), OHSAS 18001: 2007 (System zarządzania BHP) oraz ISO 9001: 2008 (System zarządzania jakością).

Pracownicy

230

Projekty

+40

ODDZIAŁY

+17

MIEJSC W POLSCE I NA SŁOWACJI