Jesteśmy spółką-córką hiszpańskiej firmy budowlanej Grupo Aldesa, która została utworzona w Madrycie w 1969 roku. W Polsce rozpoczęliśmy swoją aktywność w 2007 roku w Krakowie, obecnie działamy na terenie całego kraju jako generalny wykonawca obiektów w sektorze przemysłowym, energetycznym, budownictwie kubaturowym, infrastrukturze drogowej i kolejowej oraz w obszarze Inteligentnych Systemów Zarządzania (ITS) a także sieci szerokopasmowych.

Od stycznia 2017 jesteśmy także obecni na Słowacji, na Węgrzech i w Danii.

Kluczem do sukcesu jest nasza znajomość lokalnych uwarunkowań i międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb kontrahentów, trafny dobór realizowanych projektów oraz ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań.

Tworzymy wartość dodaną na każdym projekcie i oferujemy klientom wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania, dbając jednocześnie o efektywne zarządzanie terminami i stale dążąc do poprawy procesu. Naszym atutem są również profesjonalizm i doświadczenie zatrudnionych pracowników.

Pracownicy

+280

Projekty

+40

ODDZIAŁY

+17

LOKALIZACJI W POLSCE I NA SŁOWACJI