Grupa Aldesa (Grupo Aldesa) powstała w 1969 roku i ma swoją siedzibę w Madrycie. Jest ona jedną z dziesięciu największych firm budowlanych w Hiszpanii i posiada rozbudowaną sieć oddziałów i biur w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji.

Dzialalność Grupo Aldesa w branży budowlanej obejmuje wszystkie rodzaje prac z zakresu budownictwa wodno-lądowego i kubaturowego a także działalność w sektorze przemysłowym oraz energetycznym. Firma realizuje też inwestycje w obszarze takim jak koncesje i nieruchomości.

Atutem Grupo Aldesa jest umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, efektywne zarządzanie okresem realizacji i ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań procesowych. Od ponad 50 lat firma dostosowuje się do zmiennych warunków na rynku oraz wymagań klientów, spełniając jednocześnie najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa oraz zachowując szczególna dbałość o świadomość ekologiczną oraz terminowo wykonując projekty.

Do pobrania: memoria-grupo-aldesa-2019 (Raport roczny 2019 w j. angielskim oraz hiszpańskim)

ALDESA NA ŚWIECIE

PRACOWNICY

2,461

PROJEKTY

3

KONTYNENTY
DZIAŁALNOŚĆ

9

KRAJÓW
RANKING

9

MIEJSCE WŚRÓD FIRM BUDOWLANYCH W HISZPANII
OBROTY NETTO

975

MLN EURO
INWESTYCJE W BADANIA I ROZWÓJ

6.7

MLN EURO ROCZNIE