Zabiegamy o osoby, które poszukują możliwości rozwoju osobistego i rozpoczęcia kariery zawodowej w naszej firmie. Praca w Aldesie pozwoli Ci zdobyć wiele nowych umiejętności i doświadczeń. Będziesz mógł pracować z kolegami, którzy realizowali międzynarodowe projekty oraz rozwijać swoje kompetencje językowe. Jeśli będzie nam się ze sobą dobrze współpracować, to zostaniesz z nami na dłużej, z możliwością pracy na budowie.

A oto, co mówią o stażu u nas Konrad, Ania, Sylwia i Dorian.

Konrad: „Byłem na ostatnim semestrze studiów i szukałem pracy. Aldesa zamieściła informację o stażu, wysłałem swoje CV i już na drugi dzień zadzwonił mój telefon, a kilka dni później, po rozmowie, dołączyłem do zespołu. Bardzo podoba mi się przyjazna atmosfera i sympatyczni współpracownicy, i ten duch zespołowy! To wszystko jest bardzo ważne, szczególnie wtedy, jak człowiek zaczyna pracować.”

Ania: „Nie jest prosto od razu po studiach zacząć pracę, dlatego jak znalazłam staż w firmie Aldesa, zaaplikowałam i zostałam przyjęta. Zastanawiałam się, czy będzie takie oczekiwanie, żeby od razu wszystko umieć, ale okazało się, że osoby z doświadczeniem bardzo chętnie dzielą się wiedzą i dają wiele praktycznych wskazówek. Fajne jest to, że tu pracuje tak wielu młodych ludzi.”

Sylwia: „Chciałam zmienić pracę, nie było to takie łatwe, dlatego zdecydowałam się spróbować zacząć od stażu. Jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji – Aldesa to miejsce, gdzie jest szacunek do pracownika, różnica wieku nie ma znaczenia i nie ma dystansu między przełożonymi a podwładnymi – na przykład z naszym dyrektorem zawsze miło się żartuje przy porannej kawie.”

Dorian: „Aldesa dała mi staż w prezencie na urodziny – dokładnie w ten dzień odebrałem telefon z informacją, że zostałem przyjęty. Plusy dla mnie to atmosfera, fajny zespół, wsparcie ze strony bardziej doświadczonych kolegów i to, że możemy na siebie liczyć, bo pracujemy razem.”

Cała czwórka naszych stażystów została z nami, bo zaproponowaliśmy im stałą współpracę.

Wy też chcecie zaaplikować na staż? Wypełnijcie formularz lub wyślijcie swoje CV na adres: praca@aldesa.pl.

W tym celu prosimy Cię o dopisanie w Twoim CV załączonym do formularza następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV i liście motywacyjnym przez administratora danych osobowych określonego w obowiązku informacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Jednocześnie informujemy, że wysyłanie formularza lub przesłanie swojej aplikacji na podany wyżej adres email jest jednoznaczne z Twoim oświadczeniem, że zapoznałeś/aś się z obowiązkiem informacyjnym odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych niezbędnych w przyszłych procesach rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.