Studenci i absolwenci

Zabiegamy o osoby, które poszukują możliwości rozwoju osobistego i rozpoczęcia kariery zawodowej w naszej firmie. Praca w Aldesie pozwoli Ci zdobyć wiele nowych umiejętności i doświadczeń. Będziesz mógł pracować z kolegami, którzy realizowali międzynarodowe projekty oraz rozwijać swoje kompetencje językowe.

W 2013 roku na nasze staże wakacyjne zaprosiliśmy 20 osób.

***

Jeśli jesteś zainteresowany praktykami w naszej firmie, to prosimy o przesłanie swojego CV (z dopiskiem specjalizacji oraz miasta, w którym chcielibyście odbyć praktyki) na adres mailowy hr.polska@aldesa.pl.

Praktykanci o Nas

Paulina Korzeniewska
Administrative Assistant

Staż rozpoczęłam w czerwcu 2013 roku w dziale administracyjno-księgowym. Była to moja pierwsza praca biurowa, dlatego byłam trochę przerażona, czy sprostam postawionym przede mną wymaganiom. Szybko jednak zaaklimatyzowałam się w firmie, poznałam jej funkcjonowanie i obowiązujące zasady. Podczas stażu uczestniczyłam w wielu szkoleniach z menedżerem, na których poznałam programy księgowe i zasady rachunkowości w praktyce. Od samego początku moje zadania były merytoryczne, dzięki czemu zdobywałam cenne doświadczenie wymagane na moim stanowisku.

Po zakończeniu stażu, otrzymałam propozycję pracy. Dzięki elastycznemu podejściu firmy mogę jednocześnie studiować i pracować.

Aldesa jestem już 8 miesięcy i z pewnością mogę stwierdzić, że był to dobry wybór. Firma umożliwia mi stały rozwój i pracę w przyjaznej atmosferze.
 

Paulina Wrona
Administrative Assistant

Dwumiesięczny staż w firmie Aldesa rozpoczęłam pod koniec lipca 2013 roku w dziale administracyjno-księgowym. Do moich głównych obowiązków należało rejestrowanie faktur do systemu, skanowanie, przygotowywanie płatności i pomoc w bieżących sprawach. Od samego początku bardzo dużo się nauczyłam. Nie tylko poznałam wewnętrzną organizację pracy w międzynarodowej korporacji, ale także poszerzyłam swoją wiedzę w zakresie administracji i księgowości.

Po upływie stażu pracodawca zaproponował mi podpisanie umowy, dzięki której mogę łączyć studia na dwóch kierunkach z pracą.

Moim zdaniem Aldesa jest bardzo przyjazną firmą wobec studentów i praktykantów. Głównym atutem jest praca w międzynarodowym zespole, gdzie mogę szlifować język angielski oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez proponowane szkolenia.


Damian Kononienko
Inżynier Budowy/ Site Engineer

Praktyki w Aldesa Construcciones S.A.  rozpocząłem w czerwcu 2013 roku na stanowisku Inżyniera Budowy. Po okresie trzech miesięcy zaproponowano mi umowę o pracę na tym samym stanowisku.

Do moich głównych obowiązków należy ofertowanie podwykonawców i dostawców, negocjacje warunków umowy, a następnie koordynowanie prac podwykonawców oraz ich rozliczanie. Jestem również odpowiedzialny za nadzór techniczny nad pracami podwykonawców, rozwiązywanie problemów technicznych na budowie, planowanie robót oraz dostaw, tworzenie harmonogramów, dbanie o terminowość wykonanych prac oraz kontrolę kosztów budowy.

W firmie pracuje już osiem miesięcy. Najbardziej podoba mi się możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku. Doceniam również świetną atmosferę panującą w biurze.